12 квітня в Українському гуманітарному інституті відбувся День відкритих дверей

До інституту завітало сімдесят школярів 7-11 класів християнських шкіл та гімназій. Із привітальним словом до присутніх звернулась ректор інституту Людмила Штанько, котра розповіла про місію та цінності навчального закладу. Особлива увага була приділена духовній складовій християнської вищої освіти.

Захід був незвичайний тим, що діти розділилися на три вікові групи. Для кожної групи студенти УГІ провели екскурсію, що складалася з чотирьох контрольних точок, які мали на меті ознайомити школярів із факультетами та територією студентського містечка. У багатофункціональному комплексі студенти напряму «Фізичне виховання» провели показове тренування з фітнесу, а також представили ігри футбол та баскетбол. Кафедру філології представила студентка першого курсу Лілія Педченко. Вона розіграла життєву ситуацію, в якій спілкувалась із дітьми англійською мовою. У фінансовому відділі Надія Приступа пояснювала школярам процес роботи бухгалтерії  та механізми управління рахунками. У комп’ютерному класі кафедру економічної кібернетики представив Олег Василенко, що в ігровій формі показав переваги електронної бази даних над паперовими документами. Ангеліна Кормош провела екскурсію студією телеканалу «Надія». Також школярі мали змогу спостерігати процес зйомки нової сімейної телепрограми.

В актовій залі проректор Фелікс Понятовський більш детально представив факультети та кафедри інституту, навчальні програми, інфраструктуру студентського містечка і можливості творчого та духовного розвитку. Соціальні проекти та активне студентське життя презентували Петро Ілько та Президент Студентської ради Павло Бутурлим.

По закінченню офіційної частини на школярів чекав сюрприз у вигляді вистави «Естер» від студентського театру «Росток».

Єлизавета Кузнецова

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: