2-й Конкурс юних журналістів назвав переможців

27 березня, під час проведення Дня відкритих дверей в Українському гуманітарному інституті, оголошено підсумки 2-го Конкурсу юних журналістів «Моя країна, моє місто і я», названо імена переможців та призерів і вручено їм грамоти та призові винагороди.

Конкурс проводився у трьох номінаціях: «Проникливе слово» (письмові творчі роботи), «Бачити і говорити» (творчі відео- та аудіороботи), «Фотопогляд» (фотороботи). У кожній номінації було визначено три призові місця.

Перше місце у номінації «Проникливе слово» зайняла робота Юлії Біленької з селища Гостомель, у номінації «Фотопогляд» – робота Олександри Свиридонової. У номінації «Бачити і говорити» перше місце не присуджувалося, а відеороботи Анастасії Субачевої та Світлани Шнуренко, виконані на досить високому творчому рівні, розділили друге місце.  Усі переможці та призери отримали грамоти 2-го Конкурсу юних журналістів та грошову винагороду. Серед призерів також Анна Дмитренко з м. Бахмач Чернігівської обл.., Євгеній Лященко з м. Буча, Дарина Федоровська з смт Гостомель.

Після підведення підсумків конкурсу та вручення нагород на кафедрі журналістики відбулося спілкування призерів та учасників конкурсу, їхніх батьків, педагогів та друзів з членами журі, викладачами кафедри та студентами напрямку підготовки «журналістика» УГІ. Члени журі Сергій Рожновський та Юрій Кузьменко  поділилися враженнями від творчих робіт старшокласників, дали професійні настанови тим, хто бажає обрати журналістику як фах у подальшому житті. А четвертокурсниця Світлана Рибак розповіла про свій досвід оволодіння професійними навичками під час навчання.

Прозвучали й конструктивні пропозиції. Так, члени журі запропонували переможниці у номінації «Фотопогляд» Олександрі Свиридоновій підготувати фотовиставку власних робіт, додавши  до поданих на конкурс фотознімків світлини з її власної колекції. А творчій команді  Анастасії Субачевої  запропоновано співпрацю з кафедрою журналістики та Студентським медіа-центром по розвитку місцевих молодіжних медіа.

Всі учасники зустрічі на кафедрі журналістики відзначили важливу роль конкурсу юних журналістів для виявлення та реалізації творчих здібностей молоді, професійної орієнтації та гармонійного розвитку особистості.

Конкурс юних журналістів започаткований за ініціативою кафедри журналістики Українського гуманітарного інституту і вже вдруге проводиться за сприяння відділу освіти Бучанської міської ради та управління науки та освіти Ірпінської міської ради. У ньому взяли участь старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів міст Буча, Ірпінь, селища Гостомель, а також з інших регіонів України.

Світлана Петренко.