29 Тра

• Опублікував Аліна Сахненко
  • Рубрика Новини
  • Коментарі 1

26 травня для Українського адвентистського центру вищої освіти ознаменувалося не тільки закінченням навчального року, а й завершенням навчання для чотирикурсників. 49 випускників 7 спеціальностей Українського гуманітарного інституту та 14 випускників Українського адвентистського теологічного інституту вдало склали державні іспити, захистили дипломні і творчі кваліфікаційні роботи. Серед них – чотири отримали диплом з відзнакою.

Цього року також був здійснений перший випуск бакалаврів напрямку підготовки «Фізичне виховання» та «Економічна кібернетика».

Церемонія посвячення в бакалаври та спеціалісти розпочалася ходою адміністрації, викладачів, почесних гостей та випускників інституту від початку головної алеї до багатофункціонального комплексу, де відбувалося торжество. Державний гімн України та духовний гімн «Боже, Великий, Єдиний» відкрили урочистості.

З привітанням виступив президент УАЦВО Андрій Шевчук, ректор УГІ Людмила Штанько, ректор УАТІ Вячеслав Корчук. Випускників вітали також бучанський міський голова Анатолій Федорук, голова Ради засновників, батьки студентів та почесні гості.

Святкування випуску продовжилося 27 травня. Під час святкового Богослужіння пройшло посвячення випускників, а по обіді відбувся святковий концерт, в рамках якого було здійснено нагородження учасників Конкурсу юних журналістів.

Урочистості завершилися, вчорашні студенти вже випускники. Хтось вже знайшов роботу, хтось ще тільки починає шукати, а хтось – продовжує навчання. Та кожного з них чекає наповнене цікавими та неочікуваними подіями життя.

Аліна Сахненко

Фото: Суламіта Демчина