20 Nov

Тематичні вечори в УГІ набирають оберти і поступово перетворюються на своєрідну традицію. Таким вечором, 19 листопада, став «Вечір англійської пісні» (або просто «Англійський вечір»).  Захід проводився в актовій залі навчального закладу. Оформлення зали було витримано у ресторанному стилі: приглушене світло, квіти та свічки на столах… При вході гостей зустрічали офіціанти у чорно-білому вбранні, пара зодягнена у одяг стилю ретро, а також реєстратор. Всі гості мали неперевершений зовнішній вигляд і були зодягнені відповідно до встановленого дрес коду: хлопці були одягнені у смокінги а дівчата у чарівні вечірні сукні. Загалом, учасників вечора було понад 70 осіб. Дехто прийшов просто поспостерігати за дійством з балкону.

Ведучими цього вечору були студенти: Веніамін Івоняк та Альона Свиденко. Вони досить дотепно спілкувались між собою,  вели цікаві діалоги  з присутніми у залі, креативно оголошували номери, проводили конкурси та ін.

Під час цього вечору виконувались відомі хіти англійською мовою. Серед них такі відомі пісні, як: «Yesterday» («The Beatles»), «My heart will go on» (Celine Dion), а також «I Will Always Love You» (Whitney Houston) та ін. Всі присутні мали змогу зробити замовлення офіціантам, які обслуговували їх столи. Для цього на кожному столі було невеличке, як за розміром, так і за кількістю страв, меню. Також, за бажанням, відвідувачі заходу могли й самі заспівати  пісню англійською мовою. Для цього було організовано караоке на пісню гурту АВВА «Рeople need love».

Наприкінці вечору  прощатись нікому не хотілоя, тому ведучі змушені бути запропонувати всім піти, як то кажуть, «по-англійськи». Яскравим фіналом «Вечору англійської пісні» стала пісня Уітні Х’юстон «I Will Always Love You», у виконанні Ліни Порхун.

Після офіційної частини заходу ще довгий час ніхто не бажав іти додому. Офіціанти продовжували отримувати замовлення від відвідувачів, а більшість гостей влаштували фотосесії на фоні декорацій, підготовлених для цієї зустрічі.

Своїми враженнями про вечір з нами поділилась студентка гуманітарного факультету Анна Мещерякова:

Мещерякова«Мені дуже і дуже сподобалось! Панувала сімейна атмосфера. В усіх декораціях, частуваннях і музичних виступах відчувались тепло і любов тих, хто це творив. Мені здається, що подібні вечори треба робити частіше (наскільки це можливо), тому, що це робить всіх нас дружнішими!»

Миненко«Це був вишуканий вечір! Затишна атмосфера, приємна музика, харизматичні ведучі…» – такою невеличкою, хоча в той самий час ємкою, фразою цей вечір змогла охарактеризувати студентка групи “Журналістика” 2-го курсу  Анна Міненко.

То ж, дякуємо всій команді, завдяки якій відбувся цей захід. Сподіваємося на  продовження тематичних вечорів в Українському гуманітарному інституті.

Іван Ярош

Фото Петра Ілька