Аргентинські музичні мотиви лунали в Бучі

Концерт фортепіанної музики відбувся 9 лютого в Українському гуманітарному інституті. В рамках європейського турне до України вперше завітали Синтія Вайнс та Маріанна Болеро – піаністки, які виконують твори в чотири руки.

Аргентинські гості є досвідченими музикантами. Синтія Вайнс – старший викладач музики і керівник вокального ансамблю, а Маріанна Болеро є професором музичного мистецтва в області клавесину. В репертуарі піаністок твори Моцарта, Шуберта, Шумана.

Спеціально для європейського турне фортепіанний дует підготував особливу програму із творів аргентинських композиторів ХХ століття. Саме ці композиції почули гості заходу.

Розпочався концерт із виконання сонати Карлоса Гуаставіно «Романтика платівки». Наступним номером прозвучали «Сільські балади» Анхела Ласали. Родзинкою ж вечора стали твори Астора Пьяццоли. У виконанні дуету прозвучали «Допобачення Наніно» та «Чотири пори року».

Піаністки розповіли, що про Україну дізналися від дядька Синтії і захотіли відвідати цю країну. Особливо їх вразила гарна природа і чимало снігу на вулицях. А також люди, які глибоко цікавляться музикою. Для тих, хто також хоче оволодіти грою на фортепіано, Маріанна і Синтія побажали багато практикуватися.

Про отримані враження розповіла Наталія Колеснікова:

«Взагалі сподобалась атмосфера заходу. Особисто для себе відкрила деякі імена аргентинських композиторів, бо є в цьому профаном в деякій мірі. Хоча твори Астора Пьяццоли були неперевершеними. Дуже сподобалось, дякую вам за такий приємний вечір».

Проректор Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько розповіла про вклад навчального закладу в організацію концерту: «Підтримали цю ідею, адже хочеться бути осередком культури в Бучі. Ми намагаємося часто організовувати подібні заходи. Ось 18 лютого відбудеться Український вечір. Запрошуємо всіх старшокласників».

Інна Сокольська

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: