Бажаєте чогось італійського?

Як і повинно бути, життя студента завжди сповнене цікавих подій та заходів, починаючи від теплих зустрічей із друзями і закінчуючи феєричними святами. Цього разу в житті студентів УГІ найбільш очікуваним та незвичним святом став італійський вечір, що відбувся 15 жовтня у стінах студентського кафетерію. Всі події вечора були нанизані на одну єдину нитку – екскурсія до Італії, яка була влаштована завдяки гостям, які побували і в Венеції, і в Колізеї, і біля Пізанської вежі… Ще задовго до офіційного відкриття заходу на студентів звалилося цунамі інтриг та здогадок: що ж це буде? Ще б пак! Така подія для них була новинкою.

Головною родзинкою свята стала презентація італійської кухні: паста, піца та тірамісу від головного шеф-повара Івана Романова. Він довгий час прожив у Італії, тому, як ніхто інший, розуміється на цій справі. В залі, де проходив вечір, майоріла не синьо-жовта символіка, як то належить бути в українському вищому навчальному закладі, а розмаїття червоного, зеленого та білого – кольорів національного прапора Італії. До слова, ці кольори визначали і дрес-код учасників вечора, тому дівчата, як зазвичай, одягнули своє найкраще вбрання і сяяли так, що погляд не можна було відвести. А дехто з гостів так запалився красою італійської мови, що навіть заспівав нею: студенти Михайло Рибачук та Станіслав Прокопець довели гостям, що коли співаєш душею, неважливо якою мовою звучать слова пісні.

«Цей вечір був спланований за один вечір і фактично ж реалізований на наступний день», – зізналася нам Альона Залевська,студентка 4 курсу, – мене попросили зіграти роль в одній із гумористичних сценок, все минуло, проте я й досі хвилююся…»

Ось таким чином розфарбували сірі будні ініціатори проведення цього вечора, члени студентської ради на чолі з її президентом Євгеном Бабаковим. Запитавши міністрів студентської ради, чи буде продовження таких вечорів, ми побачили посмішку на їх обличчях. Слова були вже непотрібні. Однозначно буде.

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: