20 Jan

Мер м. Буча А. П. Федорук заявив про підтримку пропозиції Українського гуманітарного інституту доповнити освітній комплекс загальноосвітньою школою на «круглому столі» “Перспективи розвитку освітньої системи міста Буча”), що відбувся 4 грудня в міській Раді.
Учасники круглого столу – педагоги, представники батьківських комітетів та громадських об’єднань – піднімали питання, пов’язані зі збільшенням населення Бучі та нестачею місць, особливо в тих школах, які, на думку городян, дають якісні знання.
Розповідаючи про можливі шляхи задоволення запитів дітей та їх батьків, а саме, плануванні будівництва в місті ЗОШ №6, важливості реконструкції ЗОШ №1 та №2 тощо, А.П.Федорук висловив думку щодо нової школи УГІ: «Це буде одним із надійних заходів на шляху поліпшення умов навчання дітей у місті, тому Бучанська міська Рада сприятиме підтримці ініціативи будівництва загальноосвітньої школи на території студентського містечка».+
Обопільну зацікавленість щодо співпраці міста та Інституту підтвердила проректор із питань розвитку УГІ Л.В.Георгінова, пояснивши після «круглого столу», що вже розпочато підготовку передпроектної документації на будівництво, вивчається питання прив’язки перспективного будівництва до місцевості відповідно до чинного законодавства, шляхів фінансування проекту.