Чоловічий клуб відновлює зустрічі

«Мужской клуб возобновляет свою работу!». Саме ця назва спонукала студентів Українського гуманітарного інституту відвідати вечір для справжніх чоловіків.

В четвер 26 листопада о 19:30 на території студентського містечка відбулася зустріч студентів УГІ з президентом чоловічого клубу Сергієм Штанько. Тема, яка була розглянута, є дуже важливою. Обговорювали питання поваги. В наш час суспільство вимагає особистостей з притаманною якістю, адже наш світ взагалі забув, що таке справжня неформальна повага. Як правило, частіше за все така неформальна повага проявляється тільки до знайомих та до друзів, до тих людей, які заслуговують на нашу повагу.

Розпочиналася зустріч студентів зі знайомства введених Сергієм Штанько правил, дотримуючись яких буде порозуміння та повний порядок в клубі. Присутніх на вечері було 11 осіб. Грою в настільний теніс було запропоновано розпочати зустріч, гра тривала 20 хвилин.

Поділені на чотири групи студенти, роздумували над питанням задля якого і зібралися разом. Час для роздумів був обмежений – 15 хвилин. В кінці обговорень групи об’єдналися за загальним столом, де могли доповнити думки однин одного. Бажаючих висловити свої погляди було досить.

Вечір завершився за традицією клубу – чаєм та печивом. Лідер клубу дійшов висновку, що такі зустрічі потрібно проводити регулярно. Тому два рази на місяць будуть і надалі проводитись такого типу зібрання.

Юрій Патраш

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: