Шифр: 061

Кафедра журналістики була створена у 2012 році на гуманітарному факультеті.

Наша підготовка фахівців передбачає ознайомлення з усіма типами ЗМІ, що сприяє формуванню універсального журналіста. Навчання журналістів базується на принципах соціально відповідальної журналістики та християнських цінностях.

Навчальні дисципліни на бакалавріаті:

Web-дизайн та Web-програмування, агенційна журналістика, драматургія і сценарна майстерність, економічна проблематика ЗМІ, етика журналістської діяльності, журналістика даних, іноземна мова, інтернет-журналістика, інформатика, історія зарубіжної журналістики, культурологія, логіка, медiапідприємництво, медіаправо, міжкультурна та релігійна толерантність в Україні, освітньо-наукова проблематика ЗМІ, основи наукових досліджень, основи релігійної журналістики, політико-правова проблематика ЗМІ, політологія, постановка голосу, прямоефірне радіомовлення, радіовиробництво, релігійна проблематика ЗМІ, риторика, соціологія масової комунікації, телевиробництво, фотожурналістика та ін.

Доцент кафедри Ірина Гриненко розповіла про особливості отримання студентами практичних навичок під час навчального процесу: "Так, між кафедрою журналістики УГІ і медіагрупою "Надія" (ТК "Надія", радіо "Голос Надії") укладено договір про співпрацю. В рамках навчальних дисциплін студенти мають змогу практикуватись на телеканалі та радіо на постійній основі. Великою перевагою є розташування цих ЗМІ на території учбового закладу."