ДеБ’ют(ь) першокурсників

В Українському гуманітарному інституті відбулася довгоочікувана подія ‒ дебют першокурсників. 4 жовтня актова зала зібрала не тільки усіх студентів факультетів, а й усіх бажаючих та гостей. 

Ввечері о 19.00 відбувся розважальний концерт під назвою «Дебют першокурсника». За традицією такий захід відбувається кожен рік в перший тиждень жовтня. Звісно, кожен дебют не обходиться і без журі, в яке входили: президент УАЦВО, комендант гуртожитків, проректор з соціально виховної роботи та дві студентки з кафедр журналістики та фізичного виховання. 

Під оплески залу першою вийшла на сцену обєднана команда економістів та фізкультурників. Вони запалили зал та дали можливість посміятися, після чого на сцену вийшли журналісти, потім богослови (студенти Адвентистського теологічного інституту) та філологи.

Кожну з команд оцінювали за визначеними критеріями: чистота гумору, якість підготовки, командний дух, участь усіх членів команди та креативність, за вимоги ставили відповідні бали по пяти-бальній шкалі. Звісно, не всім командам вдалося притримуватися цих критеріїв та отримувати високі відмітки. 

Дебют тривав трохи більше години, після чого журі, підрахувавши бали, оголосило переможців. І ось такий підсумок: четверте місце ‒ журналісти, трете ‒ економісти, друге ‒ філологи, перше місце ‒ богослови.

Варто відмітити, що богослови вигравали кубок переможця 3 роки поспіль, але в 2016 році титул переможців вибороли економісти; тож, зібравши усі сили та гумор, сьогорічні богослови прийшли за реваншем. А сказано – зроблено.

Вікторія Півень

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: