День знань відсвяткували в Українському адвентистському центрі вищої освіти

Новий навчальний рік розпочався в УАЦВО. Однак цього разу він мав одну особливість. Разом із першокурсниками до стін навчального закладу прийшли десять першокласників. Адже вітепер на території УГІ буде діяти ще один освітній заклад – християнська школа «Джерело мудрості». Василь Костюк, президент УАЦВО сказав у вітальному слові, що організація школи була пріорітетним пунктом у розвитку. І тепер в Бучі буде доступна як початкова, так і вища освіта.

Отримувати вищу освіту до Українського гуманітарного інституту прийшли більше сорока студентів денної форми навчання..

Під час урочистостей, присвячених 1 вересня до студентів також звернулися Станіслав Носов голова Ради засновників навчального закладу, а також Людмила Штанько – в.о. ректора Українського гуманітарного інституту.

Після офіційних привітань всі мали можливість послухати музичні твори у виконанні струнного квартету. Такі музичні концерти вже стали традицією для святкування початку навчального року.

Інна Сокольська