Для найрозумніших провели інтелектуальну гру “Хто на троні?”

26 лютого в інтелектуальному бою змагались 5 команд, в яких було по 7 студентів представників УГІ та УАТІ. Багато років навчальний заклад не бачив такої битви розумів. Усім командам було запропоновано три раунди, в яких вони змагались в різних галузях, таких як математика, біологія, література, мистецтво, біблійні питання та інші. Також був конкурс капітанів. Команди грали на вибування.

Першим завданням була таблиця з 42 різнотематичних питань, на які команді за 10 секунд треба було відповісти. Питання були різні, від найелементарніших, таких як, з чого роблять манку, до складних, наприклад, хто автор відомої картини «Крик».

Другим конкурсом було відтворювання слів по літерам. Ведуча пропонувала різні складні слова, такі як колабораціонізм, телекомунікація, мультиплікація та інші.

Після того як вибула друга команда, дівчата з першого курсу філології заспівали пісню, тим самим надихнувши усіх на подальшу гру.

Завдання третього конкурсу було впорядкувати свята, назви і поняття. Останній раунд був для капітанів, де йому треба було скласти портрет відомої людини й пояснити хто ця людина своїй команді.

Усі команди показали хороший результат, хтось вибув раніше, хтось пізніше, але усі залишились задоволені. Під час підраховування балів всі учасники та глядачі змогли взяти участь в музичному конкурсі, суть якого полягала в тому, щоб вгадати популярну пісню й назвати її.

І ось під бурхливі оплески на сцену вийшла найінтелектуальніша команда УАЦВО. І ось хто на троні: Владислав Матвійчук, Матвій Ярчак, Ілля Слєгкін, Марія Вареня, Євгеній Лященко, Тимофій Титянечко, Анжеліка Ювженко.

«Це було досить не очікувано, що наша команда перемогла. Хоча ми і зібрались в останні хвилини, та все-таки змогли створити справжню, дружню команду», – розповідає одна з переможниць конкурсу Марія Вареня.

Анжеліка Ювженко

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: