Для студентів провели пожежні навчання

Студенти Українського гуманітарного інституту зустрілися з працівниками місцевої служби пожежної та медичної допомоги. Зустріч пройшла під час студентських зборів 21 січня.

На початку представник пожежної служби Вячеслав Дяков розповів про важливість мати базові знання під час виникнення пожежі. Також, розповів про негативні наслідки незнання таких дії у критичних ситуаціях.

Далі для студентів був вироблений певний сценарій дій. За ним студенти повернулися в аудиторії та кімнати гуртожитку. За сигналом пожежної тривоги усі мали вийти через назначені для таких випадків ходи, за схемою евакуації.

За сценарієм вийшли усі, крім двох, які зіграли роль постраждалих. Для них викликали швидку допомогу. Медпрацівники показали, які дії першої допомоги може надати кожен самостійно, а які вже зроблять професіонали. Крім цього присутні побачили спеціальні медичні прилади для дій, до того часу, як постраждалого привезуть до лікарні.

Після цього пожежники продемонстрували студентам правильне користування вогнегасником. Для цього розпалили невеличкий вогонь, і студенти власноруч гасили його за допомогою вогнегасника. Більшість охочих вперше тримали його в руках.

Організатором цієї зустрічі була проректор з питань розвитку Інституту Лариса Георгінова. Вона повідомила, що це не остання зустріч студентів із працівниками таких структур.

Вікторія Педченко