До УГІ завітали гості із Заокська

4 листопада на ранковій годині спілкування відбулася зустріч із представниками студентської асоціації Заокського гуманітарно-економічного інституту. На сцену вийшло шестеро студентів та їхній духовний наставник. Щирими оплесками зустріли гостей присутні в залі господарі – студенти та викладачі Українського гуманітарного інституту. Ведучі Юрій Патраш та Олена Свиденко відразу ставили кожному із гостей запитання, глядачі теж брали активну участь. Відповідаючи на них, гості розповідали про себе, свої уподобання, захоплення. Вони ділилися враженнями від поїздки в Україну, адже це для них – вперше.
Гості з Заокська перебували на території УГІ п’ять днів, що дало змогу подружитися не тільки зі студентською радою УАЦВО. Вони проводили ранкові та вечірні служіння під назвою «Мости з Богом» та знайомили з біблійними героями. Під час цих служінь молодь переживала велике духовне піднесення. А ще вони провели неформальні вечори зі студентами УГІ. Впродовж свого перебування гості побували на екскурсії в столицї України та колишній президентській резиденції в Межигір’ї.

Особливо незабутнім став вечір п’ятниці, 6 листопада. Адже це була  – «молодіжка». Молодіжний вечір проходив у затишній залі студентського кафе.  На столах стояли свічки та солодощі, створюючи атмосферу затишку і тепла. Студенти розсілися за столиками, і розпочалася гра, під час якої кожен столик малював своїх героїв. Служіння супроводжувалося музичними співами та щирими розповідями про власні життєві досвіди з Богом. А ще кожен міг в молитовній кімнаті поспілкуватися з Богом «тет-а-тет». Наприкінці вечора студенти із Заокська вручили кожному смачний подарунок – тульський пряник. Цей подарунок став приємною «родзинкою» вечору.

– Кожної п’ятниці наша молодь відвідує молодіжки, які проводить талановита і відома команда «Light source». Але цієї п’ятниці все пішло не так, як завжди, – друзі з Заокського взяли відповідальність за вечір на себе. Незважаючи на те, що молодіжка була проведена в іншому форматі і відрізнялася від звичних, вона пройшла дуже цікаво, і, судячи з відгуків, не лише для мене. На пам’ять ості із Заокська залишили всім маленькі символічні подаруночки і частинку тепла в серцях, а, отже, час проведений разом не даремний! – розповіла студентка УГІ Альона Свиденко.

– Наші друзі із Заокського підготували чудову програму. Кожен день ми вчилися, як зводити мости з нашим Творцем та ближніми. Особливо запам’ятався вечір п’ятниці, коли ми всі, як одна сім’я, співали пісні хвали Богу і відвідали кімнату молитви, де грала приємна та спокійна музика, горіли свічки, де можна було в благоговінні схилитися для молитви і звести мости – поділився своїми враженнями студент першого курсу Духовної Семінарії Тарас Гладкий.

Гостей вразила територія УГІ – простора і мальовнича. А головне – щире спілкування. Гості зізналися, що вже з нетерпінням чекають наступного приїзду, адже такі стосунки здружують адвентистську молодь, об’єднують на міжнародному рівні.

Аліна Кожух