Двері в радіожурналістику відчинені!

22 вересня, в Українському гуманітарному інституті відбувся вступний семінар з радіожурналістики для початківців. Саме так – з циклу навчально-практичних майстер-класів – розпочав свою діяльність Студентський медіа-центр УГІ.

«Відчинив двері» у захоплюючий світ радіомайстерності старший викладач кафедри журналістики вишу Сергій Рожновський, який одночасно є головним редактором радіо «Ірпінь». Бажаючі оволодіти практичними навиками змогли дізнатися про особливості роботи на радіо. Зокрема, що пунктуальність та відповідальність є важливими рисами радіожурналіста. Це перший урок у радіосфері. А ще учасники семінару почули, що хороший радіопродукт може бути лише там, де є високий командний дух. Тобто кожен вносить свою частку в загальну справу і відповідає за результат роботи всієї групи. Присутні ознайомилися з професійним інструментом радіожурналіста –  диктофоном, а також правилами користування ним.

Вступний семінар – лише перший крок. Сергій Рожновський повідомив про цікаву і насичену програму майстер-класу, що відбудеться у неділю, 27 вересня. Протягом дня учасники будуть занурені у процес створення радіоінтерв’ю. Вони отримають не лише теоретичні знання, а й практично обиратимуть героя, тему, вид інтерв’ю, вчитимуться ставити запитання  і  аналізувати власну роботу. За словами викладача, цей жанр є надзвичайно важливим для будь-якого журналіста. І ним необхідно вправно володіти.  Тож учасники майстер-класу на практиці спробують себе у цьому мистецтві.

Семінар і майстер-клас з радіожурналістики – лише перші навчально-практичні кроки Студентського медіа-центру УГІ. Вже скоро відбудеться майстер-клас з інформаційної журналістики на тему «Як писати новини для інформагентств». У подальших планах СМЦ – майстер-класи з телемайстерності, зустрічі з журналістами провідних ЗМІ, медіа-школи та фестивалі. І, звичайно ж, щоденна робота з інформацією у різних жанрах.

Оксана Соловйова,

Світлана Петренко.

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: