День відкритих дверей та безкоштовний тренінг “Пробне ЗНО-2019”

Відвідайте День відкритих дверей-2019 та дізнайтеся про можливості навчання в Українському гуманітарному інституті.

На вас чекає: представлення напрямів підготовки, екскурсія студентським містечком, знайомство з викладачами та студентами, культурна програма. Також у вас є можливість взяти участь у тренінгу “Пробне ЗНО-2019”, що допоможе зрозуміти, як краще підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

Час початку

24.03.2019

Час закінчення

24.03.2019