Філологи розважались на International party

Філологи усіх курсів побували на особливому вечорі талантів, який пройшов 12 грудня. Там кожен зміг продемонструвати свої здібності до співу, гри на музичних інструментах і декламуванні віршів. До того ж, все проходило англійською мовою.
Свято відбулося за ініціативи Вінна Сілвера, волонтера з Філліпін, який зараз знаходиться в УГІ. Усі охочі могли відвідати цей іноземний захід. Ведучими вечірки були Анастасія Долгова, студентка першого курсу та сам Вінн.
На вечері звучали такі твори як You Raise Me Up у виконанні Павла Вечірка, Tears in Heaven, яку заспівала Оля Кохан та інші, не менш гарні пісні.
«Коли Вінн запропонував нам організувати такий вечір, ми були не дуже задоволені, тому що в нас зараз перші заліки та екзамени, й ми не маємо часу зараз готувати подібні заходи, – розповідає Настя Долгова – Але все ж таки ми погодились та провели це свято».
Ведуча розказала, що інколи було складно зустрітися та зробити репетицію, але тим не менш все пройшло на вищому рівні.
Своїми виступами студенти прославляли Небесного Творця. Усі пісні, музичні твори та вірші були пронизані християнською тематикою. Цей вечір показав, що прославляти Бога можна різними мовами, а таланти можна пов’язати із професійною діяльністю.
Анжеліка Ювженко
Фото: Богдан Самойленко