Хлопці випробували свою силу на Богатирських іграх

18 жовтня на стадіоні УГІ проводився незвичайний захід – Богатирські ігри, організовані Студентською радою. Це змагання на силу, мужність, прудкість та командний дух. Кожна команда складалася з 5 учасників. Суддями виступили завідувач кафедри фізичного виховання Валерій Терещенко, викладач з фізичного виховання Андрій Стешиц та студентка 2 курсу цієї кафедри Аліна Білоконь.

Глядачі та вболівальники відзначали напружену атмосферу протистояння двох команд – теологічного інституту та кафедри фізичного виховання.  Завдання на швидкість з інтервалами в 3-4 хвилини змусили учасників добряче докласти зусиль.

Зокрема, хлопці виконували такі вправи: перевертання колеса вантажної машини; підіймання гирі на 16 кг; присідання із дівчатами на спині; штовхання мікроавтобуса за допомогою троса; підтягування на турніку; підіймання каміння на пеньок; армреслінг.

Після напруженого, але товариського протистояння із різницею в рахунку в 1 бал виграла команда кафедри фізичного виховання. Обидві команди були нагороджені медалями та теплою піцою. Всі учасники лишилися задоволеними, бо, зберігаючи дружні християнськи норми поведінки, вболівали один за одного, як за брата. Ось такі вже в нас богатирі!

Андрій Сердюченко