Хто виграв у Конкурсі юних журналістів?

Кафедра журналістики Українського гуманітарного інституту вже вчетверте провела Конкурс юних журналістів. Цього року учасники могли створити роботи на такі теми: «Що б я змінив у своєму житті/місті/державі?», «Моє місто/ суспільство через 10 років» і «Герої мого життя/міста/країни».

Матеріали учасників оцінювало журі, до складу якого ввійшли викладачі кафедри журналістики, а також журналісти з великим практичним досвідом. Оцінювання конкурсних робіт проходило за наступними критеріями: оригінальність підходу до теми, заголовок (доречність, виразність, відповідність темі тощо), логічність викладу думок та вміння викладати факти, грамотність та вміння аналізувати і робити висновки, образність, асоціативність мислення, позиція автора як особистості.

В результаті перевірки в номінації «Для тих, хто пише» перемогу здобули:

1 місце – Анастасія Грабельнікова з роботою «Любов дає життя».

2 місце – Михайло Юзефович. Назва роботи: «Криза моралі».

3 місце – Олеся Сахненко. Назва роботи: «Герої мого життя».

В номінації «Для тих, хто знімає відео» місця розподілили таким чином:

1 місце – Дар’я Савірко. Назва роботи: «Сімейні цінності».

2 місце – Даніела Корчук з роботою: «Крок у майбутнє».

3 місце – Альона Білик. Назва роботи: «Справжній герой віри».

У номінації «Для тих, хто фотографує» третє місце здобула Олеся Сахненко.

Роботи переможців у кожній номінації отримають знижки на перший рік навчання в УГІ (спеціальність 061 «Журналістика»). Крім того, за перше місце в кожній номінації переможці отримають фінансову винагороду в розмірі 1000 грн.

За детальнішою інформацією звертайтеся за номером 063 888 25 17.