Команда філологів опановує методику коучінгу для навчання англійскої

Студенти другого курсу кафедри філології Катерина Смоленська, Інна Хохлюк і Надія Поспєлова відвідали тренінг з коучінгу, який проходив в Національній Академії педагогічних наук України в Києві. Семінар був одним із заходів проекту «Коучінг в англійському ресторані», який студентська група реалізує, отримав фінансову підтримку на конкурсі студентських проектів УГІ.

Тренінг провели викладачі Університету менеджементу освіти НАПНУ на чолі з завідуючою кафедрою З.В.Рябовою.

На початку зустрічі організатори створили дружню атмосферу за допомогою методики знайомства, коли кожен назвав власне ім’я, поділився своїм настроєм та очікуваннями від заходу з оточуючими. Учасники постійно спілкувалися та обмінювалися думками. Так, наприклад, спільними зусиллями було виділено десять основних якостей коуча.

Отже, під час семінару студенти дізналися, що коучінг – це така взаємодія особистого коуча і клієнта, завдяки якій останній чітко бачить свою мету і на шляху її досягнення самостійно вирішує поставлені перед ним проблеми. Коуч допомагає людям просуватися з місця, де вони знаходяться у своєму житті зараз, до того, де вони хочуть бути. Говорячи іншими словами, робота коуча полягає в тому, щоб допомогти вам зробити у своєму житті ті зміни, які дадуть можливість дістатися з точки А в точку Б.

Зараз проектна група студентів-філологів вивчає додатковий матеріал і займається розробкою тренінгу з коучінгу, який проведе для своїх одногрупників.

Надія Поспєлова