Український гуманітарний інститут

за ініціативою кафедри журналістики

оголошує конкурс юних журналістів на тему:

«Я і моя країна»

Організатори конкурсу: Кафедра журналістики Українського гуманітарного інституту.

Партнери конкурсу:  ТК «Надія», радіо «Голос надії»,  інтернет-газета «Путь».

Мета конкурсу – виявлення серед старшокласників і молоді віком від 14 до 18 років творчих особистостей.

Термін проведення конкурсу – з 1 квітня по 1 травня 2017 року.

Результати конкурсу будуть оголошені на сайті:  www.ugi.edu.ua

Конкурс проводиться за ТРЬОМА НОМІНАЦІЯМИ:

1) для тих, хто пише (письмові роботи у жанрах есе, замітки, репортажу, замальовки, інтерв’ю на тему конкурсу обсягом максимум до 2 сторінок, 12 кегель, Times New Roman);

2) для тих, хто знімає відео чи записує аудіо (відео матеріал у форматі mp4 до 3,5 хв; аудіоматеріал у форматі mp3 до 3,5 хв.);

3) для тих, хто знімає фото (фотонарис, фотокореспонденція, фоторепортаж максимум 15 фото).

У кожній номінації будуть визначені переможці: перше, друге і третє місця. А також спеціальні відзнаки від організаторів, партнерів та журі конкурсу.

Переможці у кожній номінації отримають грошову винагороду та знижки на перший рік навчання в УГІ.

Володар головного призу, переможці конкурсу звільняються від складання творчого іспиту при вступі до УГІ на спеціальність «журналістика» у 2017 році.

Учасники конкурсу отримують додаткові бали при складанні творчого конкурсу при вступі до УГІ на спеціальність «журналістика».

Роботи переможців та кращі роботи учасників будуть надруковані у засобах масової інформації, що є партнерами конкурсу.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

У конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі старшокласники та молодь віком від 14 до 18 років (учні середніх спеціальних та студенти вищих навчальних закладів, працююча молодь тощо) – хто пише, знімає відео, фото чи записує аудіо, має свою позицію, бачення, бажає творчо розвиватися і, зокрема, в напрямку журналістських професій.

У конкурсних роботах учасники мають втілити своє бачення теми: власний погляд на країну, місто і своє місце в них. Це можуть бути оригінальні бачення і нестандартні думки, втілені у різних формах і жанрах відповідно до обраної номінації.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно надіслати ЗАЯВКУ, ЛИСТ-АНКЕТУ та РОБОТУ, ЩО ПОДАЄТЬСЯ НА КОНКУРС, на електронну адресу: journalist@ugi.edu.ua

Роботи приймаються  з 1 квітня по 1 травня включно.

Результати конкурсу будуть оголошені на сайті:  www.ugi.edu.ua

ЖУРІ КОНКУРСУ

1. Балаклицький Максим Анатолійович, доктор наук, доцент кафедри журналістики Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, редактор інтернет-газети «Путь»
  2. Кузьменко Юрій Григорович, член Асоціації журналістів, видавців і мовників Міжнародної громадської організації “Новомедіа”, викладач кафедри журналістики УГІ, фотокореспондент
  3. Романюк Світлана Миколаївна, вчитель української мови та літератури, викладач
  4. Михальчук Вікторія Андріївна, тележурналіст, головний редактор відділу «Новин».
  5. Рожновський Сергій Миколайович, теле- і радіожурналіст, член Національної спілки журналістів України, призер, лауреат, дипломант ряду журналістських конкурсів, автор публікацій у виданнях «Столиця», «Літературна Україна», «Журналіст України», автор поетичних збірок, документальних книг, науково-популярних стрічок, старший викладач кафедри журналістики УГІ
  6. Проценко Олеся Василівна, кандидат філологічних наук, викладач Інституту журналістики КНУ ім.Т.Шевченка.

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

Оцінювання конкурсних робіт проходить за наступними критеріями:

1. Оригінальність підходу до теми.
  2. Логічність викладу думок
  3. Грамотність
  4. Уміння викладати факти
  5. Уміння аналізувати і робити висновки.
  6. Образність, асоціативність мислення
  7. Позиція автора як особистості.
  8. Заголовок (доречність, виразність, відповідність темі тощо)

Максимальна кількість балів за кожним із критеріїв – 5.

Максимальна кількість балів, що їх може отримати учасник за одну роботу40 (сумарна кількість балів від членів журі).