Коучінг в «англійському ресторані» націлив на успіх

З новими можливостями на ринку праці познайомились студенти–філологи другого курсу, які відвідали тренінг «Коучінг в англійському ресторані». Зустріч для своїх одногрупників провели Інна Хохлюк і Катерина Смоленська з допомогою Зильвервинна Ллена, викладача-волонтера з Филіппин.

Тренінг проходив англійською мовою. Студентки підготували презентацію, включивши в неї частину мультфільму про Панду Кунг-фу. Слухачі змогли закріпити матеріал за допомогою тесту на самокоучінг за відомою методикою GROW.

Своїми враженнями від знайомства з GROW на тренінгу поділилась Лілія Педченко: «Тепер я можу більш чітко сформулювати план досягнення своєї мети з вивчення англійської».

Ведучі підкреслили, що викладач і коучер – це різні спеціальності, але кожен викладач може бути коучером для свого учня, допомагаючи йому досягти успіху. Почати застосовувати нову методику студенти можуть на практиці в школі і в літньому таборі для дітей.

Засвоєнню корисних знань сприяв солодкий стіл із тортом і фруктами.

Тренінг став завершальним заходом проекту, який Інна Хохлюк і Катерина Смоленська розробили і реалізували в рамках першого конкурсу студентських проектів УГІ. Спершу студентки ознайомилися з темою на семінарі в Національній Академії педагогічних наук України. Після додаткового самостійного вивчення коучінгу вони створили свій тренінг. Результати роботи вони планують представити на щорічній науковій конференції УГІ.

Інна Хохлюк

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: