“Кожному студенту я хочу поставити максимальну оцінку”

Враженнями та сподіваннями поділився старший викладач кафедри журналістики Сергій Рожновський.

Сергію Миколайовичу, які Ваші враження від свята знань в Українському гуманітарному інституті?

Прекрасна погода, чудовий настрій, мантії, усмішки першокурсників, викладачів. Прекрасний концерт, чудові голоси студентів. Цей день дійсно надихнув на новий навчальний рік.

Чого Ви чекаєте від Ваших студентів в цьому році?

Як і кожного року, я очікую від них самодисципліни, яка має іти зсередини, щоб студент розумів, що викладач тут знаходиться для того, щоб по максимуму передати свої знання. Для цього студентам треба приходити на пари, вчасно виконувати всі завдання. І саме тоді буде хороший результат. Кожному студенту я хочу заплатити в кінці курсу по сто умовних одиниць, тобто поставити максимальну оцінку. Я цього дуже хочу, але ця оцінка складається з того, що насправді зробить студент.

Що Ви можете побажати УГІ?

Рухатись уперед, з любов’ю ставитись до викладачів, до студентів, до всіх гостей, які приходять на різні заходи. Ця любов повинна проявлятися не тільки на словах, а й на ділі. Треба розвивати себе і свій вуз. Усе це треба робити вчасно. Тоді все буде добре.

Запитання Олександра Свиридонова