Відбудеться круглий стіл на тему: «500 років реформації: економічні і духовні підсумки розвитку православної, католицької та протестантської культур»

28 березня о 14:00 в Українському гуманітарному інституті відбудеться круглий стіл на тему: «500 років реформації: економічні і духовні підсумки розвитку православної, католицької та протестантської культур».

Провідні журналісти, політики, філософи та економісти обговорять проблеми кризи у фінансовій і банківській та інноваційних сферах, виклики, що формує перед Україною розвинений світ, шляхи вирішення проблем.

Україна перебуває на цивілізаційному перехресті культур. Де ми? Куди ми рухаємося? Перебуваючи на теренах візантійських традицій, успадкованих від Російської імперії, прагнучи до європейських християнських традицій, замішаних на афінських традиціях. Ми маємо збагнути істинні вектори наших бажань та викликів розвитку, впливу релігії. Економічний та філософський контекст цих проблем обговорять провідні експерти у цій сфері.

Місце проведення: м. Буча (Київська обл.) вулиця Інститутська, 14.

Як дістатися до місця проведення Круглого столу:

Всіх бажаючих взяти участь у роботі Круглого столу буде очікувати червоно-білий мікроавтобус № АА6014ОА на ст. м. Академмістечко.  Відправлення о 13:00.

Водій: Олександр Васильович, телефон: 093 942 22 55

Місце збору:

 

Для тих, хто бажає добратися самостійно:

громадським транспортом:  від ст. м. Академмістечко маршрутом 381, їхати до зупинки “Школа”

Карта

Власним транспортом від площі ім. Шевченка:

Якщо виникають питання, звертайтеся за контактами:

Світлана Рибак

0638882517

science@ugi.edu.ua

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: