Левко Лук’яненко завітав до студентів на РГС

Адміністрація Українського гуманітарного інституту намагається частіше запрошувати на зустрічі зі студентами відомих особистостей. На РГС 9 квітня таким гостем став відомий український політичний діяч, Герой України Левко Григорович Лук’яненко.

Він розповів студентам про те, як кинув виклик тоталітарній системі СРСР. Студенти дізнались й про те, що Левко Григорович просидів в казематах близько 25 років, але не втратив свій дух патріотизму. Він продовжив боротьбу за незалежність України і присвятив цьому все своє життя.

Після розповіді про героїчне життя Левка Лук’яненка присутні ставили йому запитання. Їх виявилось досить багато, що показало зацікавленість аудиторії до Героя України. Найбільше студентів цікавили питання про особисті політичні погляди, про ставлення до людей різних національностей, питання патріотичного характеру тощо.

Упродовж заходу Левко Григорович наголосив, що керувався в житті власним кредо: «Немає кр ащого способу привити любов до рідного краю, як показати героїчні подвиги наших предків». Цим висловом він показав, що Україна має величезну історію свого становлення, під час якого було немало героїв нашої держави. Коли люди згадують про їх подвиги, то починають не тільки пишатись батьківщиною, в них також зароджується дух патріотизму, що творить нову історію України.

Левко Лук’яненко також представив присутнім свої книги, в яких він виклав свою історію та погляд зсередини на тоталітаризм Радянського Союзу. Наприкінці зустрічі студенти висловили подяку гостю і подарували картину зі скла, створену власноруч.

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: