Майбутні журналісти ознайомились із процесом виготовлення велосипедів для пасторів

На одному з занять із фотожурналістики 9 березня викладач Юрій Кузьменко запросив студентів-журналістів до майстерні, в якій здійснюється проект «Велосипеди — пасторам України». Головний керівник проекту Даг Фаттік щорічно приїжджає з США до міста Бучі Київської області, щоб передати свій багатий досвід та особливі секрети цієї непростої справи.

Під час екскурсії студенти побачили нещодавно зібраний екземпляр із символічною назвою Messenger, що в перекладі означає «Вісник». Також їм продемонстрували спеціальні інструменти та унікальні прилади, завдяки яким створення велосипеда стає можливим в умовах маленької приватної майстерні.

Мета проекту — надати адвентистським пасторам, які проживають в невеликих населених пунктах, невибагливий надійний велотранспорт для виконання своїх службових поїздок. Таким чином, зміст роботи пастора — бути вісником Божого Слова — та назва велосипеду співпадають.

Юрій Кузьменко, який власноруч виготовляє ці мessenger-и, зауважує, що студентам-журналістам потрібно розвиватись у різних сферах і розширювати свій кругозір, щоб бути успішними, впевненими особистостями.

Аліна Кожух
Фото: Карина Цимбук

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: