Максим Балаклицький на РГС

Як відомо під час ранкової години спілкування (РГС) Український гуманітарний інститут відвідують різні цікаві люди, які діляться зі студентами своїми життєвими досвідами.

15 січня таким гостем став журналіст і дослідник Максим Балаклицький. Максим Анатолійович є відомою людиною у сфері християнської журналістики. Його друковані праці для багатьох людей були основою початку журналістської діяльності.

Під час РГС Максим Анатолійович розповів про історію своєї родини, свій життєвий шлях до успіху, труднощі на цьому шляху, про помилки, розчарування та ін. Він розповів, що у житті завжди керувався трьома основними, на його думку, пріоритетами: покликання, здоров’я та сім’я. Також він показав фото-презентацію з архіву своєї молодої родини: дружини та 11-ти місячного сина. Цією презентацією Максим Анатолійович показав те, чого він зміг досягти у житті керуючись своїми принципами.

Наприкінці зустрічі Максим Балаклицький презентував свою нову книгу “После эйфории: религиозная публицистика”.  Спеціально для інститутської бібліотеки він подарував 5 екземплярів цієї книги.

Всім присутнім дуже сподобалась ця зустріч. Кожен зміг почерпнути для себе щось корисне для подальшого життя та кар’єрного зростання. Максим Балаклицький зміг зацікавити кожного, і цим ще раз підтвердив те, що він справжній професіонал у своїй справі.

Іван Ярош, Анна Ілько, Альона Свиденко

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: