Міністерство освіти і науки України сприяє розвитку приватної освіти

27 лютого 2018 р. відбулося розширене засідання Координаційної ради Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, яке відбулося за участю заступника Міністра освіти і науки України Юрія Михайловича Рашкевича.

Від Українського гуманітарного інституту у цьому заході взяла участь Лариса Георгінова, проректор із зовнішніх зв’язків.

З доповіддю-презентацією про основні напрямки діяльності Асоціації виступив виконавчий директор Дмитро Видолоб. Обговорювалися важливі питання, пов’язані з розвитком коледжів в Україні, передвищої освіти, питань, що турбують приватні ВНЗ щодо фінансових труднощів, нерівних прав приватних ВНЗ порівняно з державними тощо. Але варто відзначити, що Міністерство освіти і науки України у теперішній час приділяє особливу увагу і сприяє розвитку приватної освіти.