МІСІЯ

Підготовка студентів до усвідомленого активного служіння Богу та суспільству шляхом реалізації своїх особистісних та професійних якостей, сформованих та набутих завдяки академічним, науковим, виховним програмам на основі християнської філософії освіти!

БАЧЕННЯ

Український гуманітарний інститут – це місце, де студенти, в процесі навчання, можуть отримати професійну компетентність, щоб з вірою вплинути на своє майбутнє.

ЦІННОСТІ

Духовна мета:

Розкрити перед студентами переваги християнського бачення світу. Сприяти тому, щоб їх життя набуло справжнього сенсу у духовному єднанні з Богом.

Інтелектуальна мета:

Допомогти студентам зорієнтуватися і самовизначитися у великій різноманітності  духовних і матеріальних цінностей, накопичених світовою культурою протягом століть.

Академічні програми спрямовані на розширення і поглиблення кругозору студентів.  Особливий акцент робиться на безпосереднього зв’язку між інтелектуальним розвитком та практичним благочестям.

Професійна мета:

Підготувати всебічно освічених фахівців різних сфер діяльності та практичного служіння в Церкві та суспільстві і сприяти їх становленню як гідних громадян своєї країни.

Соціальна мета:

Всіляко сприяти тому, щоб студенти могли досягти соціальної зрілості як гаранта творчого начала в їхньому житті, в сім’ї та суспільстві. Інститут проводить семінари і заходи, спрямовані на розвиток гармонійних міжособистісних відносин, і виховує відповідальний, зрілий підхід до питань взаємин особистості і сучасного суспільства.

Здоровий спосіб життя:

Надати можливість студентам набути знання та навички здорового способу життя. Академічний розпорядок і правила співжиття категорично забороняють куріння, вживання алкоголю і наркотичних засобів. В їдальні і кафетерії комплексу пропонується поживна і здорова їжа. Особлива увага приділяється регулярній фізичній праці і заходам, що сприяють зміцненню здоров’я.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

instagram viewer instagram story viewer private instagram viewer instagram story viewer instagram story viewer instagram viewer instagram story viewer instagram viewer private instagram viewer full program indir full oyun indir film indir evde pansuman
Skip to toolbar