26 Чер

19 червня після смачного обіду, учасники – табору “Джерело лінгво-талантів” відвідали міський Бучанський парк. Крім того, що діти мали можливість помилуватися чарівною природою парку. Вони ще мали спеціальну місію  – це відвідання спортивного екстрім-дороги під назвою “Шалена білка”. Кожний учасник отримав захисне спорядження, щоб мати можливість безпечно пройти туристичну трасу, яка розташована на висоті 3, 6 та 12 метрів. Захопленню дітей не було меж! Крокуючи у повітрі по канатах, дерев’яних дошках між деревами, спускаючись по сталевих тросах, діти усміхнено дивилися у фотокамеру батьків та наставників табору.

Всі отримали велике задоволення від того, що подолали страх, виявили  спритність та велике бажання гідно досягти фінішу. І, з Божою допомогою, всі його досягли!!!

А ввечері – спілкування біля вогнища, розважальні ігри, вікторини та знову і знову пісні.

Міцно  спиться після такого насиченого дня!