Мовний табір “Джерело лінгво-талантів”. День 1

У курортній лісовій місцевості поблизу стародавнього Києва, на базі Українського гуманітарного інституту 16 червня 2014 р. розпочав свою роботу християнський мовний табір “Джерело лінгво-талантів”. Табір прийняв 40 дітей і підлітків віком від 8 до 16 років.

Ініціаторами проекту стала Асоціація випускників УГІ. Тому, майже всі співробітники табору – випускники навчального закладу, поряд з ними – студенти, а ще поряд – викладачі.

Дітей-учасників табору зустріли тепло та розмістили в одному із затишних гуртожитків студентського містечка.
Загальні збори батьків разом з дітьми відбулися у спортивному комплексі, продовжилися екскурсією по студентському містечку та плавно перейшли в реалізацію програми першого дня 9-ти денної табірної зміни.

Протягом першого дня діти познайомилися з духовним наставником, наставниками груп, музичним керівником, керівником спортивних програм, координаторами дозвілля і, звичайно, з викладачами. Перша зустріч з носієм мови Джесікою Мічелло, викладачем-волонтером, мешканкою Лондона відбулася у приємній атмосфері, насиченій історіями з її життя, загальним співом пісень англійською мовою.

Ввечері, під час урочистого відкриття табору, діти мали можливість продемонструвати не тільки свої лінгвістичні здібності, але й юні акторські таланти, брали активну участь у різноманітних конкурсах та знайомилися один з одним, показали творчі здібності в міні-сценках. Всі дякували Богу за можливість перебувати разом в атмосфері дружнього спілкування.

Весь день пройшов під назвою «Знайомство» та завершився приємним співом всієї дружньої команди співробітників табору під гітару в коридорах гуртожитку, що стало своєрідною «колисковою» піснею для дітей перед їх нічним відпочинком.

Свято відкриття табору вдалося!

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: