На честь 15-річчя в Інституті відбувся святковий концерт

Концерт, що завершував заходи на честь 15-річчя УГІ відбувся на другий день свята, 22 листопада.

Розпочався він з виступу дітей, які під звуки урочистої музики вийшли на сцену. Малята розповідала віршики, в яких вітали Інститут зі святом. Після цього ведучі, Олег Боков і Емілія Крічфалуші, запросили присутніх розділити радість свята.

Чотири прекрасних чоловічих голоси гурту Амбасадор налаштували слухачів на радісну нотку. На прохання ведучих хлопці заспівали «З Днем народження, УГІ», чим немало потішили аудиторію.

Несподіванкою став ролик про життя Інституту. Президент навчального закладу Василь Костюк нагородив працівників та викладачів почесними грамотами, підмітивши: «Все, що тут відбувається, це заслуга нашого персоналу». Нагороди видавались від імені ректора УГІ та від Ради засновників.

Гурт з Білорусі заспівав два музичних твори: «На крыльях зари» та «Я хочу с Тобою быть», причому перша пісня була виконана акапельно. Приємним сюрпризом стало поздоровлення від групи білоруською мовою.

Ольга Крупська, гурт Амадеус, Стас Прокопець, Ліна Порхун та дует інструментальної музики – всі ці виконавці тішили слух присутніх.

Найменшій аудиторії настільки сподобався концерт, що вони не приховували захоплення. Одна дівчинка танцювала, не соромлячись нікого, а двоє хлопчиків посеред пісні почали плескати в долоньки.

Фінальний номер заспівали всі виконавці. Це була пісня «Когда я понимаю, что я сам». Піднесений спів надихнув присутніх.

Рівно о 19.00 настав час для святкової несподіванки – в зал завезли величезний торт-башту зі свічками. Всі виконавці співали в цей час «З Днем народження, УГІ» трьома мовами. Рада засновників задула свічки. Кожен зміг отримати по шматочку торта і розділити радість свята.

 

Аліна Сахненко

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: