На науковій конференції говорили про важливість спорту

28 лютого в Українському гуманітарному інституті відбулася І Міжнародна науково-практична конференція на тему «Взаємодія духовного і фізичного виховання у формуванні гармонійно-розвинутої особистості» на базі кафедри теорії та методики фізичного виховання.

Зал був заповнений професорами, докторами наук, студентами різних факультетів та викладачами, в тому числі з кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров’я НПУ імені Драгоманова.

Конференція почалася із вступної частини, проректор з науково-педагогічної роботи Фелікс Понятовський виголосив промову, в якій підтвердив слова зі Священного Писання, що людина повинна працювати у поті лиця, щоб бути здоровою. В основній частині лунали виступи науковців, а по обіді – студентів. Зокрема, говорили про важливість спорту для здоров’я, а також про те, як привчити дітей до спортивних занять.

Останнім етапом наукової конференції стало вручення нагород та сертифікатів її учасникам.

Вікторія Півень