На території студентського містечка відбувся традиційний концерт «Барви Осені»

Благодійний концерт відбувся 25 жовтня о 17:00 на території Українського гуманітарного інституту.  Даний захід проходить щороку у мальовничому студентському містечку, проте кожен рік має різну тематику програми.

Нагадаємо, що минулого року концерт був у ретро стилі, чим характеризувалися як його декорації, так і музичні композиції. Минулорічні зібрані кошти були направлені на купівлю спеціального транспорту для дітей інвалідів. Концерт «Барви осені» цього року проводився з ціллю підтримки проекту «Східний янгол».

«Східний янгол» був створений для того, щоб об’єднати зусилля людей і скоординувати можливості й ресурси, аби принести шматочок щастя постраждалим на сході. Той, хто бажає стати волонтером у складі будівельної команди, чи пожертвувати фінансово та матеріально запрошується на спеціальний сайт проекту angel.hope.ua. Такою інформацією поділився у промові під час концерту Костянтин Маніліч, працівник телеканалу «Надія».

Урочистий початок концерту звершувався церковним гімном України «Боже великий, єдиний» у виконанні Київського духового оркестру Володимира Павловича Чіпчара. Ведучою була Оксана Лівшун. Майже весь концерт далі супроводжувався композиціями цього оркестру.

В деяких інструментальних композиціях був присутній сольний супровід Валентини Чіпчар. Через чуттєве та милозвучне виконання музичних номерів, зал міг пройнятися атмосферою співчуття, до українців, які страждають на війні і терплять її наслідки.

Крім оркестру на концерті прозвучали пісні у виконанні гуртів «Ambassador» і «Amadeus», а також Микити Ісакова та Бучанського квартету. Завершувався концерт урочистими композиціями оркестру, які повинен був передавати слухачам той дух Небесного Царства, де не буде ні плачу ні болю.

На сам кінець прозвучало звернення ректора Духовної семінарії Вячеслава Корчука. В своїй промові він подякував усім організаторам, учасникам та гостям концерту, і підкреслив, що подібні заходи є «ліками від черствості».

 

Анна Ілько

Фото Олега Василенка

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: