На території УГІ пройшов волейбольний турнір

Турнір відбувся на честь свята 15-річчя Українського гуманітарного інституту. Пройшов він 23 листопада. За кубок «15 років УГІ» змагались чоловічі команди: збірна Інституту, його випускники, дві команди з міста Буча та команда гостей з селища Понорниця, що на Чернігівщині.

Проте суто чоловічою гра не вийшла. У складі команд змагалися дві дівчини: Олена Калита (команда випускників) та Анастасія Смірнова (команда студентів). Судейську колегію представили ветеран волейболу Володимир Волков та лаборант кафедри фізичного виховання Алла Швець. Очолив команду суддів Юрій Бойко, викладач фізичного виховання в УГІ.

За рішенням головного судді, команди грали за груповим принципом: у групі «кожний грає з кожним», за результатами дві кращі команди виходять у фінал.

У загальному заліку турнірна таблиця виглядала таким чином: ІІІ місце – команда з Чернігівщини, друге – збірна УГІ. Перемогу ж здобули випускники. Бучанські команди покинули змагання, за результатами перших двох ігор.

На згадку про турнір призери отримали медалі та почесні грамоти. Особливим чином судді відмітили Андрія Бородюка (гравця з Понорниці), не тільки за професійну гру, але й за сприяння проведенню ігор. Таким чином, Андрій отримав відзнаку «Кращий гравець».

За його словами, гостям із Понорниці, було приємно взяти участь у цьому заході з нагоди 15-річчя УГІ, але, на жаль, команда має ще замало досвіду, аби забрати кубок з собою.

Завершилося дійство загальним фото. Після взаємних привітань, учасники та гості залишилися для неформального спілкування.

Анна Кобизська

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: