На закритому вечорі для журналістів знайомились біля вогнища

18 вересня о 17.00 на території Українського гуманітарного інституту відбулася знакова подія – закритий вечір для журналістів. Зустріч пройшла за ініціативи студентів 2-го курсу напряму підготовки Журналістика.  Запрошені були студенти 1-го курсу, завчасно отримавши листівки.

На початку вечора ведучі заходу Аліна Бувальцева та Олег Проданюк провели знайомство студентів один із однимПрисутні розповіли про себе, поділилися мріями на майбутнє та враженнями про УГІ. Також ведучі запропонували цікаві ігри та сценки, впродовж яких  панувала легка, невимушена атмосфера. Не можна забути й те, що  усі бажаючі мали змогу підкріпитися смачними наїдками та просто посидіти біля вогнища.

За словами організаторів заходу, метою вечора було знайомство і обєднання студентів-журналістів для подальшого спілкування, підтримання дружніх відносин та співпраці. 

Варто наголосити, що таке дійство проводиться вже вдруге, але враження гостей від заходу лише посилюються. Я дуже рада, що мала змогу побувати в колі своїх однодумців, тісніше здружитися з одногрупниками та просто відпочити. Хочеться, щоб подібні вечори проводилися частіше, висловилася Марія Вареня, одна із студенток 1-го курсу.

Анна Балігар

Фото: Свиридонова Олександра

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: