На науковій конференції говорили про актуальні проблеми сучасності

В Українському гуманітарному інституті відбулася Міжнародна наукова конференція, яка тривала з 17 по 18 квітня.

17 квітня пройшла XІV міжнародна науково-практична конференція під назвою: «Антикризовий розвиток соціальних та економічних процесів в умовах глобалізації». На пленарному засіданні виступали: Людмила Штанько, ректор та кандидат економічних наук, з доповіддю на тему: «Створення інноваційної лабораторії на базі закладу вищої освіти як засіб формування професійних компетентностей студентів бізнес-напрямів», Алордей Текла Джон-Баптіст, студентка 2 курсу кафедри психології Українського гуманітарного інституту, з доповіддю на тему: «Роль жінок у сучасному суспільстві», Фелікс Понятовський, доктор філософії і релігії, та проректор з розвитку та міжнародних зв’язків, з доповіддю на тему: «Проблематика пошуку структури книги пророка Єремії: аналіз підходів кінця XX початку XXI ст..» та Володимир Клімук, викладач кафедри романо-германської філології, з доповіддю на тему: «Хліба та видовищ. Характеристика ефективності едютейнменту як сучасної освітньої технології».

Також в цей час відбувалась XIV міжнародна студентська науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми соціальних та економічних процесів в умовах трансформації українського суспільства». На цій конференції відбувся поділ студентів на секції, які відповідали темі їхньої доповіді, де і відбулися представлення та захист наукових робіт.

Після загальної конференції пройшов ще й круглий стіл, де говорили на тему «Психологічні аспекти трансформації суспільства».

А також 18 квітня в рамках цієї конференції відбувся семінар-тренінг: «Як локальним медіа залучити аудиторію і отримати від неї фінансову підтримку».

“На мій погляд конференція вдалась. Доповідачі говорили на суспільно-важливі теми, така інформація ситуаційно була корисна і студентам, і викладачам”, – поділився своїми враженнями викладач та член оргкомітету Богдан Синчак.

Альона Терещук