На науковій конференції журналістів говорили про перспективи розвитку

26 березня кафедра журналістики провела наукову конференцію на тему «Засоби масової комунікації: історія, сьогодення, перспективи розвитку». На заході були присутні студенти, викладачі та гості.

Фахівці у журналістській справі мали можливість виступити із доповідями. Так, Світлана Романчук, кандидат філологічних наук, доцент, викладач Українського гуманітарного інституту говорила на тему «Деякі зауваги щодо мовної картини сучасних ЗМІ».

Микола Васьків, доктор філологічних наук, професор Київського університету ім. Б. Грінченка, доповідав про «Формування журналістської діяльності – базова вимога до фахової освіти».

Аспірантка інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка Світлана Петренко говорила про таке, як «Наука правди в журналістиці в умовах викликів постмодерністської доби».

Ці теми були цікаві і корисні для студентів, як майбутніх фахівців професії журналіста. Крім науковців і гостей виступали також студенти УГІ.

Після цього учасники конференції мали можливість завітати на каву-брейк під час невеликої перерви. А потім продовжили обговорювати теми, які стосуються проблематики журналістської діяльності.

«Цей захід ми проводили трохи в іншому форматі, ніж зазвичай проходять наукові конференції, про що отримували схвальні відгуки. В простій атмосфері ми ділилися своїми знаннями, враженнями, досвідом і чекали що і з нами цим поділяться наші колеги з інших навчальних закладів.

Такі конференції ми плануємо проводити щороку, це вже не новинка, це традиція, яка допомагає нашим науковцям, викладачам, практикам обмінюватися досвідом та мати зв’язок як зі студентами так і з практичною журналістикою», – поділилася Світлана Рибак, методист кафедри журналістики.

Мар’яна Сидорочкіна