На педагогічній конференції вчилися та обмінювалися досвідом

12-15 червня на території Українського гуманітарного інституту відбулася Третя педагогічна конференція «Навчання для майбутнього». Близько 250 вчителів, вихователів, викладачів та інших працівників адвентистських закладів освіти з’їхалися в УГІ, щоб поділитися своїми знаннями та отримати нові. На семінарах були також присутні працівники інституту.

В рамках конференції проходили семінари, лекції, тренінги та відкриті уроки. Як розповів один з організаторів, Сергій Кожух, конференція мала на меті проаналізувати навчальний рік, який пройшов та спланувати подальшу роботу.

Гості приїхали з усієї України, зокрема з Києва, Полтави, Мукачево, Дніпра, Вінниці, Червінців, Бучі, Одеси, Луцька, Львова, Кривого Рогу та інших міст.

Після завершення конференції всі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.