На щорічному концерті “Пісня року” допомагали маленькій дівчинці

23 березня на території Українського гуманітарного інституту відбулась найбільш очікувана подія місяця – «Пісня року». Концерт припав на День відкритих дверей в УГІ, тому всі гості мали змогу спостерігати за талановитим студентським колективом.

Ведучі Євгеній Лященко та Олена Скрипкар разом із пастором місцевої громади Олександром Козловим відкрили концерт спільною молитвою. В ході концерту виступи виконавців дещо перепліталися з міні-іграми, які давали змогу розворушити аудиторію та приготувати до наступних виступів.

Композиції були різного характеру: учасники як співали, так і грали чудові мелодії на музичних інструментах.

«Пісня року» – це щорічний благодійний християнський концерт, де кожен бажаючий може прославити Бога та тим самим показати свій талант. Але не менш важливою його ціллю є допомога тим, хто цього потребує. Цього разу допомоги потребувала Марина, маленька донечка Ольги Нестєрової, викладача Українського гуманітарного інституту, яка має діагноз ДЦП. Під час концерту, а також після, на благодійному ярмарку гості змогли пожертвувати кошти для Маринки.

Альона Терещук