“Наукова весна Українського гуманітарного інституту – 2016”

20 квітня 2016 року на території Українського гуманітарного інституту відбулись відразу дві конференції: VІ Міжнародна науково-практична конференція «Антикризовий розвиток соціальних та економічних процесів в умовах глобалізації» і XI Міжнародна студентська науково-практична конференція «Актуальні проблеми соціальних та економічних процесів в умовах трансформації українського суспільства».

Пленарне засідання розпочалось в актовій залі виступом студентського хору УГІ, який задав особливо урочистий тон заходу. Із привітальним словом до присутніх звернувся президент Українського адвентистського центру вищої освіти Костюк В.В.

У наукових доповідях, проголошених на пленарному засіданні, піднімались актуальні питання проблем як українського суспільства, так і всього світу в умовах глобалізації. Особливостями цьогорічного пленарного засідання була можливість студентам, на рівні із викладачами, висвітлити результати своїх наукових досліджень. Вся наукова спільнота, яка зібралась на конференції високо відзначила виступи студентів, таких як:

Клімук В.В., студент 4 курсу, філологічного факультету з доповіддю «Психологічний феномен мекіавеллізму особистості в контексті морально-етичних цінностей сучасного суспільства». Науковий керівник – старший викладач. Мичак Н. Г.;

Анохіна Т. І., Янчук В.В., студенти 3 та 2 курсів, філологічного факультету з доповіддю «Стихійний видобуток бурштину як екологічна проблема України». Науковий керівник – старший викладач. Мичак Н. Г.

На пленарному засіданні також виступила Директор по маркетингу страхової компанії «Граве-Україна» Пахолюк О. із доповіддю «Страховий ринок України в сегменті лайфового страхування», що в повній мірі висвітлила стан та перспективи страхового ринку в Україні.

Неможливо оминути увагою кандидата філологічних наук, доцента з Київського славістичного інституту Закупру Ж.А., яка виступила з актуальною доповіддю «Эстетические особенности русского языка и их отражение в средствах массовой информации».

Під час роботи конференції були проведені також секційні засідання, які пройшли на високому науково-теоретичному рівні, у формі дискусій та великим зацікавленням студентської молоді.

Робота по секціям проводилась за наступними напрямками:

 1. Місце християнських цінностей в постмодерністському соціумі.
 2. Християнські та філософські аспекти осмислення минулого та сучасності.
 3. Суспільно-політичні та культурологічні аспекти трансформаційних процесів в Україні.
 4. Сучасні проблеми германської філології.
 5. Актуальні питання теорії та практики фінансового менеджменту (Шоста міжвузівська науково-практична конференція).
 6. Антикризовий менеджмент національного, світового та регіонального рівнів.
 7. Цінності сучасного суспільства і масова комунікація.
 8. Інформаційні системи і технології: моделювання та прогнозування управлінських процесів.
 9. Актуальні проблеми здорового способу життя на сучасному етапі.

В межах Конференції також відбувся Круглий стіл «Духовність і менеджмент: ефективні моделі і актуальні методи стратегій розвитку» модератором якого виступив завідувач кафедри менеджменту ЗЕД професор Зінченко В.В.

На даному заході підіймався цикл проблемних питань:

 • Чи є місце духовності в досягненні якості майбутнього фаху?
 • Чи сприяє духовний розвиток ефективності менеджменту і чи повинна бути у нього межа?
 • Яку користь (кому і в яких сферах) можуть принести менеджери?
 • Яким має бути співвідношення між рівнями управління і самоуправління?
 • Якщо духовні погляди та інтереси людини відмінні від державної ідеології, економічної і соціальної політики – що може запропонувати ефективний менеджер будь-якого рівня?

Загалом захід відбувся на високому організаційному та науковому рівні. За матеріалами конференції були видані збірки, які включають понад 140 авторів тез з найрізноманітнішими темами.

Катерина Майданюк

2 3 4 6 7 11

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: