Навіть в темряві можна побачити щось цікаве

На території Українського гуманітарного інституту 11 лютого відкрилася виставка картин талановитої київської художниці Наталії Синишин.

Вернісаж проходить в малій залі, де в звичайні дні вчаться студенти. На виставці можна побачити картини на різноманітну тематику: пейзажі, архітектура, акварелі. Кожне полотно має особливий вигляд та особливе значення. Серед великого різноманіття картин, з-поміж інших вирізняється портрет матері Наталії Олексіївни.

Наталя Синишин – член Національної спілки художників України, відзначена другою і третьою преміями на Міжнародних пленерах у Польщі. Загалом творча біографія художниці нараховує приблизно 20 персональних виставок, у тому числі й закордонних.

Під час урочистого відкриття виставки художниця розповіла про своє життя і творчий шлях. “Моя мама була вчителькою математики, і вона з дитинства привчала мене до краси, – розповідає мисткиня, – а ось починаючи зі шкільних часів, я дуже багато малювала, можна сказати, «вся школа була в моїх малюнках», ось таким чином я поступово розвивалася як художниця.”

Присутні виявилися досить активними і  протягом даного заходу ставили багато запитань. Так, на питання, яка картина більше подобається, жінка дала досить яскраву та ґрунтовну відповідь: «Для мене картини всі однакові, хіба може одне дитя подобатися більше за інше?»

Також Наталя Олексіївна розповіла про те, яким чином до неї приходить натхнення для написання картин: “Взагалі натхнення залежить від настрою душі. Це може прийти несподівано. От побачила якийсь цікавий куточок і відразу ж написала його. Знаєте, навіть в темряві можна побачити щось цікаве. Або це може бути книжка, яка дуже надихнула своїм сюжетом”.

На пам’ять Наталія Олексіївна залишила подарунок інституту у вигляді декількох картин.

Виставка триватиме до 11 березня, тож всі охочі можуть прийти та помилуватися прекрасними картинами.

Альона Терещук