Не здаватися навіть тоді, коли здається, що все втрачено

Якщо ви стоїте перед вибором, що ж подивитись у цей холодний вечір, то пропоную вашій увазі чудовий фільм під назвою “Серфер душi”, який не залишить байдужими нікого, як в тому числі не залишив і мене.

Усміхненій дівчині з морським серцем – Бетані Хемілтон 13 років, вона тільки починає жити. Дівчина виросла там, де об берег б’є хвиля, тому ніщо не приваблювало її сильніше, ніж океан. Для її друзів серфінг був захопленням, але для неї – сенсом життя, її диханням. Бетані була щасливою. Заливаючись сміхом, вона вилазила з вікна і бігла до океану. Здавалося, що нічого не зміниться і вона буде йти тільки вперед. Все в її руках, вона керує своєю долею. Але дівчина й не здогадувалася, що одного разу втратить все, що саме їй доведеться боротися за право любити і жити. І ось настав ранок, який не виправити.

Тренування, нове місце. Вона знала, що у воді безпечно, тому сміливо лягла на дошку. Та раптом сталося непередбачуване: вода налилась червоним, пролунали крики. Швидка допомога везла постраждалу з шаленою швидкістю, та очікування тривало нестерпно довго. Вона вижила. Її очі відкрилися, але зімкнулася лише одна долоня. Бетані торкнулася того, що було її лівою рукою. Та дівчина не плакала, адже поки ще не усвідомлювала з чим буде жити. Закривала очі і думала, що прокинеться – але вже нічого не виправити, тому що сни не тривають все життя. Вона повертається додому. Кожен день – ридання матері, заплакане обличчя її подруги Алани. Самотня дошка і синій купальник, який вона ніколи не одягне.

Але таке життя не для неї, тому дівчина знаходить в собі сили повернутись, вона здатна на це. Бере дошку, волочить по піску – виходу немає. Гребе однією рукою і чекає дива; встає, падає, захлинається і знову встає. Бетані навіть і не думає здаватися. Вона продовжує тренуватись і вирішує піти на змагання. В цьому її підтримує батько. Чи зможе вона достойно виступити в порівнянні з іншими учасниками, які не мають таких фізичних недоліків як у неї? Це ви дізнаєтесь після перегляду.

Фільм несе за собою глибокий сенс, адже не дивлячись на всі неприємні ситуації, що трапляються в нашому житті, не потрібно опускати руки і впадати в депресію. Потрібно цінувати своє життя, яким би воно не було і наполегливо крокувати до своїх цілей.

Анна Балігар

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: