Новообрана студентська рада розпочала свою роботу

На початку квітня відбулися вибори до студентської ради, а вже 18 квітня нові міністри та президент приступили до виконання своїх обов’язків.

Нагадаємо, тепер до складу студентської ради входять такі студенти: міністр культури – Марія Вареня, міністр зв’язків з громадськістю – Анжеліка Ювженко, міністр інформації – Данило Абрамюк, міністр з соціальних питань – Назар Шпраха, міністр спорту – Євгеній Семеняк, голова УГІ – Поліна Мельник, голова УАТІ – Владислав Матвійчук. Президентом став Петро Продан. Також до складу студради увійшли Богдан Шумчук в якості віце-президента та Андрій Шевчук на посаді скарбника. Секретар поки ще обраний.

Петро Продан, новообраний призидент, звернув увагу на нове міністерство зв’язків з громадськістю, яке буде провадити свою роботу вперше. Також він наголосив, що більшість членів студентської ради – першокурсники, і лише двоє її членів навчаються на 2 курсі. Він вважає, що це буде великим досвідом для них усіх.

“Дуже хочеться зберегти все те, що було напрацьовано нашими попередниками, зберегти хороші відносини зі студентами та адміністрацією, всіляко допомогти задовільнити потреби студентів і створити сприятливі умови на території кампусу”, – поділився Петро Продан.

В цьому складі студентська рада пропрацює рівно 1 рік, а згадати, як відбувались вибори, можна тут.

Аліна Сахненко