Очима місцевих іноземців…

Неодноразово його зустрічали на спортивних змаганнях… Одні кажуть, що він з Іспанії, інші – з Бразилії. Розмовляє англійською, іспанською та ще й на побутовому рівні російською. БОріс вже декілька років в УГІ і має що сказати про життя на території ВНЗ.

Ми з дружиною працюємо в церкві. Нас запросили в якості місіонерів сюди, в УГІ.  Пам’ятаю, як перший раз приїхав на територію, я побачив настільки це особливе місце.

А вперше ми приїхали сюди на два тижні по справам . Тут  не було цього всього прекрасного. Територія не була такою  як зараз. Я пригадую, коли  перший раз приїхав, то багатьох будівель не було. Не було футбольного, волейбольного полів.  Коли я приїхав вдруге не міг не помітити нових прекрасних будівель. Та й важко було б не помітити  зміни, які відбулися, завдяки яким ця територія стала красивішою. Тепер ми маємо і футбольне поле,  і тенісний корт. Маємо БФК(багато функціональний комплекс). Я спостерігаю чимало змін, які тут відбулися. Тут стало жити комфортно.

З дружиною проживаємо на території кампусу приблизно два роки. Нам залишилось бути на території ще приблизно рік, тому що не від нас залежить наше перебування тут. Це вирішує церква. Якщо нам запропонують переїхати ми залишимо цю прекрасну територію. Але все ж, мені тут подобається. Тут я можу не тільки служити в церкві, але й займатися спортом. Можу бути в оточенні молодих людей,  які ведуть здоровий спосіб життя.

Я думаю, що УГІ чекає прекрасне  майбутнє. Адже, тут є молоді люди, які люблять цей заклад і готові працювати для його розвитку. Тому й інститут продовжує розвиватися та рости . Завдяки молоді інститут досягає успіху. І ми молимося про це.

Світлана Рибак

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: