Основні три умови для можливості подання електронної заяви:

 • вступ за результатами ЗНО на денну форму ступеня бакалавр на основі повної загальної середньої освіти (документ для вступу атестат);
 • вступ на загальних підставах без пільг;
 • прізвище, ім’я та по батькові особи повинно збігатися у всіх документах (паспорт, атестат, сертифікат ЗНО).

Основні пункти порядку подання електронної заяви (за роз’ясненнями МОН):

 • Електронну заяву на вступ до ВНЗмають право подати вступники, які бажають взяти участь у конкурсному відборі та не мають підстав для особливих умов участі у конкурсі і зарахування, визначених Умовами прийому та правилами прийому до вищого навчального закладу. Прізвище, ім’я, по батькові вступника у документі про освіту повинні збігатись з прізвищем, іменем, по батькові вступника в документі, що посвідчує особу, а для вступників на основі повної загальної середньої освіти – також у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.
 • Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на інтернет-сайті за електронною адресою: osvitavsim.org.ua.
 • Під час реєстрації вступник зазначає такі дані: адресу електронної пошти, до якої має доступ; серію та номер документа про освіту, на основі якого здійснюється вступ; номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти); серію та номер документа, що посвідчує особу, та коли й ким він виданий.
 • Подані вступником дані, що передбачені пунктом 3 цього розділу, перевіряються в Єдиній базі.
 • У разі збігу прізвища, імені, по батькові вступника у документах, що зазначені в пункті 1 цього розділу, дані про які знаходяться в Єдиній базі, 5 вступник отримує логін та пароль для доступу до особистого електронного кабінету. У разі втрати логіна та пароля вступник може відновити їх за умови звернення до служби підтримки адміністратора Єдиної бази.
 • Доступ до особистого електронного кабінету вступник отримує після введення свого логіна та пароля на інтернет-сайті за електронною адресою:osvitavsim.org.ua.
 • В особистому електронному кабінеті вступник вносить до Єдиної бази такі дані про себе: стать, місце проживання, номери телефонів (домашній та/або мобільний) із зазначенням телефонних кодів, середній бал додатка до атестата про повну загальну середню освіту, визначений відповідно до пунктів 2, 5 розділу VII Умов прийому, та обирає вищий навчальний закладі напрям (спеціальність).
 • Подана вступником електронна заява відразу відображається у розділі Єдиної бази, до якого має доступ вищий навчальний заклад, обраний вступником. У момент подання електронна заява отримує статус «Зареєстровано в Єдиній базі».
 • Подана електронна заява може бути скасована вступником в особистому електронному кабінеті до моменту отримання статусу «Зареєстровано у вищому навчальному закладі» або «Потребує уточнення вступником». При цьому електронній заяві встановлюється статус «Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)».

Увага! Сайт http://ez.osvitavsim.org.ua працюватиме тільки під час вступної кампанії, з 11 липня.

Увага! Заяви подають лише онлайн – в електронній формі.

Виняток становлять представники пільгових категорій вступників, вони подають заяви в паперовій формі.

Цікаві посилання:

http://pedpresa.ua/140018-vstup-2016-zatverdzheno-umovy-pryjomu-na-navchannya-do-vnz.html

http://vstup-info.blogspot.com/2015/07/blog-post_9.html

http://znoclub.com/pitannya-ta-vidpovidi/740-yak-podavati-zayavu-na-vstup-v-elektronnomu-viglyadi.html

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: