08 Jun

ПЕРЕМОЖЦІ І ПРИЗЕРИ КОНКУРСУ ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ «МОЯ КРАЇНА, МОЄ МІСТО І Я» ОТРИМАЛИ ГРАМОТИ, ПОДАРУНКИ І ГРОШОВІ ПРЕМІЇ. А ЩЕ – ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ І НАТХНЕННЯ…

Вручення відзнак відбулося в «зеленому театрі» студентського містечка Українського гуманітарного інституту, де сама природа сприяла гарному настрою і піднесенню. Атмосфера була доброзичливою і неформальною.

У церемонії нагородження взяв участь президент навчального закладу Василь Костюк. Він розповів про місію навчального закладу і його головні переваги. А керівник кафедри журналістики Світлана Петренко поділилася враженнями від перебігу конкурсу, конкурсних робіт, представила членів журі та оголосила підсумки. Василь Костюк вручив переможцям і призерам грамоти за 1-ше, 2-гі і 3-ті місця, а також грошові премії і подарунки. Переможцями стали старшокласники з Києва, Бучі, Гостомеля, Кривого Рога. З ними на вручення завітали їхні друзі, батьки, педагоги. Конкурсанти не стримували емоцій і прямо тут же ділилися враженнями і давали інтерв’ю для місцевого радіо «Ірпінь».

А потім на конкурсантів і їхніх друзів чекав сюрприз – відвідання Центральної студії телеканалу «Надія» і спілкування з професійними продюсерами, режисерами, ведучими телеканалу. Всі присутні мали можливість з сучасної телевізійної апаратної спостерігати за записом телепрограми і за роботою телережисерів, відеоінженерів, телеоператорів та інших працівників студії, а також безпосередньо поспілкуватися з її керівником Романом Орловим та продюсером Костянтином Манілічем. Побували і в самій студії, де змогли відчути атмосферу професійного телебачення. А переможцям і призерам конкурсу була надана можливість відчути себе «у кадрі»,  поспілкуватися перед камерами з ведучим програми і відповісти на його запитання.

Багато нових вражень подарувала прогулянка студентським містечком та відвідання бібліотеки інституту. Конкурсанти з цікавістю гортали сторінки унікального видання Біблії, а також оглядали виставку студентських робіт – малюнків, картин,  ляльок.

Ми відкрили для себе багато нового і цікавого, – поділилася враженнями методист Центру творчості дітей і юнацтва м. Ірпінь Інна Литвиненко. – Інститут знаходиться поруч, а ми так мало про нього знали. Сподіваємося, це знайомство з Українським гуманітарним інститутом і кафедрою журналістики продовжиться.

На завершення було повідомлено, що 2-й конкурс юних журналістів «Моя країна, моє місто і я» буде оголошено вже восени, а тому літо для юних талантів може стати тим періодом натхнення, що подарує цікаві думки, творчі ідеї і дасть шанс їх реалізувати.