Підсумки проведення першого тижня спеціальності “Фінанси та кредит”

 У 2017/2018 навчальному році тиждень спеціальності “Фінанси та кредит” (“Фінанси, Банківська справа та страхування”) проводитиметься двічі: спочатку (з 6 по 15 листопада 2017 р.) в межах Всеукраїнського тижня фінансової грамотності; потім (з 12 по 18 березня 2018 р.) в межах Всесвітнього тижня грошей.

Кафедрою фінансів для проведення першого тижня спеціальності в період з 6 по 15 листопада 2017 р. було запропоновано та проведено низку заходів, які здійснювались в контексті Всеукраїнського тижня фінансової грамотності. Програму заходів була затверджено наказом ректором Інституту Л.О.Штанько № 185 від 31 жовтня 2017 р. та виконано повністю.

Так, 4 листопада доцент кафедри В.П. Сугоняк анонсував цю програму виступом про Християнські принципи ставлення до фінансів та управління ними на зібранні Інститутської громади Церкви АСД (близько 150 осіб), а тему дбайливого та уважного ставлення до грошей далі було розвинуто викладачем кафедри, проректором Інституту з фінансових питань С.В. Омельчуком на Ранковій годині спілкування співробітників Інституту (8 листопада, близько 30 осіб), доцентом кафедри О.Б. Буровою на Ранковій годині спілкування студентів Інституту (8 листопада, близько 80 осіб), завідувачем кафедри В.Р. Кігелем на занятті з фінансової грамотності для слухачів Українського адвентистського теологічного інституту (8 листопада, близько 50 осіб), на виступі доцента кафедри, ректора Інституту Л.О.Штанько про дбайливе ставлення до грошей перед студентами та співробітниками Інституту на Зустрічі ранкового натхнення (9 листопада, близько 100 осіб).

7 листопада для студентів і співробітників Українського адвентистського центру вищої освіти (УАЦВО), який об’єднує УГІ та УАТІ, було проведено зустріч з працівниками страхового сектору за темою “Сучасні програми страхування життя” (близько 30 осіб), а 14 листопада – з працівниками банківського сектору за темою “Прогресивні банківські продукти для населення”(близько 40 осіб).

9 листопада за участю представників міської влади було проведено Круглий стіл за темою “Соціальна відповідальність фінансового менеджменту” (проректор Інституту, доцент Л.В. Георгінова та завідувач кафедри менеджменту ЗЕД В.В. Зінченко; близько 20 осіб), а 15 листопада, в розвиток цієї теми, було зроблено екскурсію студентів на підприємство “АГРОТЕХСОЮЗ” (смт. Калинівка Васильківського району Київської обл.) для ознайомлення з реальною практикою соціально відповідальної діяльності вітчизняного підприємства (10 осіб).

14 та 15 листопада були проведені екскурсії студентів економічного факультету до розташованих в м. Буча відділень банку “ПРИВАТ” (куратори Н.Б. Абрамюк та Н.С. Гімаєва, Н.В. Приступа, близько 15 осіб). Подані також заявки на відвідування студентами центрального відділення Укрсоцбанку (куратори С.С. Рибак і А.В. Сахненко) та музеїв НБУ (Н.С. Гімаєва).

Окрім цього, в період проведення тижня фінансової грамотності викладачі кафедри фінансів всі свої заняття проводили як відкриті, із запрошенням до відвідування усіх бажаючих (включаючи відвідувачів УАЦВО), а на окремих заняттях знаходили трошки часу, щоб обговорити із студентами певне питання про фінанси (наприклад, про правила та застереження щодо використання банківських платіжних карток, про фінансове планування тощо).

Інформація про більшість із проведених заходів оперативно висвітлювалась текстами та фотографіями на сайті Інституту (працівники відділу реклами та зв’язків із громадськістю В.В. Дех, А.В. Сахненко).

За сумлінну та ефективну роботу з реалізації заходів за програмою проведення в УАЦВО Всеукраїнського тижня фінансової грамотності (з 6 по 15 листопада 2017 р.) кафедра фінансів оголошує подяку:

Абрамюк Надії Богданівні

Бевзюку Миколі Андрійовичу

Буровій Ользі Борисівні

Георгіновій Ларисі Вікторівні

Гімаєвій Наталії Сергіївні

Дех Вікторії Володимирівні

Добровольській Тетяні Вікторівні

Зінченку Віктору Вікторовичу

Максімову Євгенію Олександровичу

Марущаку Богдану Анатолійовичу

Омельчуку Сергію Володимировичу

Понятовському Феліксу Климентійовичу

Приступі Надії Вікторівні

Рибак Світлані Сергіївні

Сахненко Аліні В’ячеславівні

Сугоняку Володимиру Павловичу

Штанько Людмилі Олександрівні

 

Завідувач кафедри фінансів В.Кігель

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: