Польська делегація відвідала Український гуманітарний інститут

У рамках офіційних заходів Бучанської міської ради до Українського гуманітарного інституту завітала делегація із Польщі.

 

Захід розпочався зі слів привітання Людмили Штанько. Ректор УГІ наголосила на тому, що навчальний заклад активно розвиває співпрацю у декількох напрямах. Перший – із місцевим регіоном так і з іноземними студентами. Другий – УГІ активно розвиває співпрацю із закордонними навчальними закладами. Особливо із найближчими сусідами – Польщею. Тому цей захід є логічним подовженням минулорічного Польського вечора. Третій – формування активної громадянської позиції у студентів.

 

Польську сторону представляли Кароль Карський – депутат Європарламенту, професор та Ельжбета Карська – професор Варшавського університету. Від імені Асоціації вищих навчальних закладів приватної форми власності пана Карського нагородили Почесною відзнакою «За духовне відродження нації». Пані Карську відзначили Почесним дипломом Українського гуманітарного інституту.

 

У своїй вітальній промові подружжя Карських наголосили на тому, що Україна – сестринська країна, і Польща є «адвокатом України» у ЄС.

 

Відвідини польської делегації співпали із візитом до УГІ віце-президента Університету Ендрюса доктора Крістона Артура. Від імені свого начального закладу він привітав присутніх зі святом.

 

Бучанський міський голова Анатолій Федорук оголосив про заходи на честь вшанування пам’яті польського президента Леха Качинського. Його ім’ям у Бучі назвуть вулицю.

 

Інна Сокольська

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: