Представник МОН відвідав студентів УГІ

7 грудня на РГС до Українського гуманітарного інституту завітав заступник голови Громадської ради при Міністерстві освіти і науки з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями Юрій Решетніков.
Ціль його візиту – розповісти студентам про державно-конфесійні відносини в Україні. Під час лекції спікер продемонстрував студентам статистику за 2013-2016 рр. кількості релігійних організацій в нашій державі.
Також Юрій Решетніков навів приклади змін в Україні за роки незалежності, такі як: реалізація конституційного права на свободу совісті та віросповідання; реалізація конституційних принципів відносин між державою та релігійними організаціями; здійснення гарантованих законом прав релігійних організацій.
Студенти мали можливість задати гостю свої запитання. Так, найбільше молодь цікавило питання екзаменів в суботу та викладачів, які можуть викладати релігійні предмети.

Валентина Калиновська

img_9178 img_9208